Paketleme Makineleri ve Ekipmanları

Meta Mühendislik güvenilir müşteri hizmetleri ile desteklenmiş olarak dayanıklı, yüksek mühendislik ürünü, kullanımı kolay paketleme sistemlerini rekabetçi maliyetlerle tedarik etmektedir.

Tedarikçilerimiz makinelerini daha dayanıklı, daha sağlam ve daha geniş bir besleme sistemi grubu ve ekipmanlarla uyumlu hale getirmek için sürekli çalışmaktadırlar.

Bugün paketleme makinelerimiz, endüstri-lideri paketleme ekipmanları üreticilerinin imalatıdır. Halihazırda dünya çapında çeşitli işletmelerde işletilmekte olan makinelerimiz çok farklı şartlarda geniş bir ürün yelpazesi ile çalışmaktadırlar.

Dikey paketleme makinelerimiz yine kendi terazileri ile kombine halinde kullanıldığında, ürün özellikleri de göz önünde bulundurularak, dakikada 120-125 paket ürün paketleyecek kadar hızlı ve verimli olarak çalışabilmektedir.

Çeşitli otomatik besleme sistemleri, özel operasyonlar için çok çeşitli donanımlar, komple lineer hat serileri ve çok kefeli terazilerin yanı sıra isteğe uyarlanmış makineler de tedarik kapsamımızdaki ürünlerdir.
Ticari ağımız birçok ülkeyi kapsamaktadır; yüzlerce çeşit ürünü paketleyebilmekteyiz; bir çok uzmanlaşmış operatör tasarımdan, üretime, satış ve servise kadar her konu üzerinde özenle çalışmaktadır.